XGI

Синонимът XGI обикновено се отнася до X Go Infinite

История на отбора

2018

През октомври 2018 г. платформата Tentacle избра отбори 5h и XGI чрез конкурс за прослушване. Представете платформата, за да участвате в онлайн нокаута на кросплатформената класика „Пета личност“. На 10 ноември, в първата половина на първия кръг от онлайн елиминационния кръг на крос-платформения елитен турнир „Fifth Personality“, победи отбора на Vitamin и влезе в групата на победителите, за да премине към следващия кръг. На 25 ноември, в първия кръг на групата на победителя, загуби от отбора на WNW и влезе във втория кръг на групата на губещия. На 1 декември, във втория кръг на групата на губещите, победи отбора на витамините и влезе в третия кръг на групата на губещите. На 7 декември побеждава отбора на TDD в третия кръг на губещата група и влиза в четвъртия кръг на губещата група. На 9 декември, в четвъртия кръг на губещата група, победи отбора на WNW и влезе в петия кръг на губещата група. На 15 декември, в петия кръг на групата на загубилите, победи отбора на Mfb и влезе в офлайн финалите на финалите на групата на загубилите. В 12:30 на 31 декември във финала на офлайн финалите победи отбора на CCNB и влезе във финала; 14:45, на финала, загуби от отбора на ITC и спечели второто място.

2019

На 30 януари 2019 г. в „Call of the Abyss II“ Road to the Abyss (етап на показване на отборно класиране) и „Top of the Tower“ (карнавал на живо) След етапа ), отборът на XGI отбеляза 88685, класирайки се на пето място, и отговаряше на условията за участие в онлайн квалификациите и влезе в квалификацията „Пета личност“ COAⅡ в континентален Китай. На 14 април квалификантът COAⅡ от континентален Китай завърши група D. Отборът на XGI победи съответно отбора на NB и отбора на FATE и успешно напредна до офлайн финалите с първите резултати в групата (първото честване на годишнината от „Fifth Personality“ и COAⅡ Finals). На 1 май в COAⅡ Global Finals 16-in и четири елиминационен кръг победи отбора на RG и отбора на ITC, за да влезе в полуфиналите; На 2 май, в полуфиналите на COAⅡ Global Finals, победи отбора 5h и влезе във финала; На финала той загуби от Team Gr и спечели второто място на COA II Global Championship.

Юли 2019 г. участва в лятната класика „Пета личност“ за 2019 г. През юли, в първия мач от третата седмица на 2019IVC Summer Classic, отборът на XGI беше победен от Mrc с 5:3 и 8:1 в група D. В третия ден от мача отборът на XGI беше победен от Gr отбор с две победи и едно равенство. Победен в малката игра. Отборът на XGI се класира временно на четвърто място в групата.